Testimonial Rafal Gogloza

Naenergetyzowany – tak najlepiej mogę opisać moje wrażenia po przeczytaniu książki. Po lekturze ogarnął mnie szalony entuzjazm i burza pomysłów, które od razu zacząłem wcielać w życie. Nie spodziewałem się aż tak pozytywnych efektów.  Żałuję tylko dwóch rzeczy: że nie przeczytałem tej książki 10 lat temu i że jest ona taka krótka.
Już zapowiedziałem dzieciom, że książka będzie stała, na najwyższej półce w bibliotece i że nigdy, przenigdy nie mogą jej czytać. Mam nadzieję, że je to nakłoni do lektury ;)

Testimonial Monika Buraczyńska

Bardzo pozytywna rzecz! Scott mówi, że jedyny rozsądny cel życia stanowi maksymalizacja czasu, w którym doświadczamy czegoś, co nazywamy szczęściem – w pełni się z nim zgadzam! Fajnie oddziela to, na co mamy wpływ, od całej reszty, z którą z humorem i pokorą się godzi. Pokazuje, jak użyć tego wpływu, aby się w życiu nie zadręczać i z entuzjazmem budować swój sukces.

Testimonial Eliza Orzeszkowa

Z uwagi na moje wyszukane doświadczenie trudno mi oceniać prace innych autorów. Szczególnie z mojej perspektywy. Niezmiernie jednak żałuję, że w tej książce nie ma więcej opisów przyrody. Autor dostałby wtedy więcej za wierszówkę, za to czytelnik mógłby poczuć na policzku muśnięcie oceanicznej bryzy, a jego receptory węchowe oniemiałyby od zapachu kalifornijskich maków. Mimo tych uszczerbków polecam i pozdrawiam ze słonecznej Kalifornii.